ثبت ورود

Login

نام كاربري
رمز عبور
ياداوري
بازيابي رمز عبور!
بازيابي نام كاربري!

ثبت

فيلدهاي ضروري *
نام
نام كاربري
رمز عبور
Verify password
ايميل
Verify email

راهنمای ثبت نام

راهنمای ثبت نام

دانشجویان و دانش پژوهان به منظور ثبت نام در دهمین مدرسه تابستانی به صورت آنلاین از طریق وب سایت ضروری است به نکات زیر توجه نمایند:

  • تاریخ شروع ثبت نام از روز 16 اردیبهشت ماه 1398 می باشد .
  • ثبت نام در این دوره صرفا از طریق وب سايت انجام مي گيرد.
  • قبل از ثبت نام ضروری است شرایط ثبت نام به دقت مطالعه گردد.
  • از منوی مدرسه تابستانی در قسمت "محورهای آموزشی و هزینه ها" بسته به نیاز های آموزشی و پژوهشی، مجموعه آموزشی و کارگاه ها انتخاب گردد.
  • پس از انتخاب مجموعه یا کارگاه مورد نظر، در قسمت "برنامه روزانه" تاریخ های برگزاری قابل مشاهده است. در انتها در قسمت "ثبت نام" اطلاعات خود و دوره های انتخابی خود را وارد کرده و تایید نمایید.
  • پس از بررسی ثبت نام و کامل بودن اطلاعات شما ، ایمیلی مبنی بر تایید ثبت نام شما  و کد چهاررقمی ثبت نام ارسال خواهد شد که از آن در قسمت تاییدیه مالی استفاده خواهید کرد. لطفاً حداكثر تا 7 روز كاري پس از ثبت نام اقدام به ارسال فيش پرداختي نماييد. در غير اين صورت رزرو ثبت نام شما از روي سيستم به طور خودكار پاك خواهد شد.

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام:

1. لطفا وجه ثبت نام را با شماره شناسه 12128 از طریق شماره حساب 2173449002004 و يا
شماره شبا IR-690 1700 0000 2173449002004 بنام درآمدهای اختصاصی انستیتو پاستور ایران، بانک ملی شعبه پاستور
کد 645 واریز نمایید. (با مراجعه حضوری به بانک و هم از طریق خودپرداز های بانک ملی ایران قابل پرداخت می باشد)

2.  پس از واریز جمع مبلغ دوره های انتخابی به شماره حساب بانکی، تصویر فیش بانکی خود را درقسمت تاییدیه مالی برای ما ارسال نمایید. پس از تایید فیش ارسالی شما توسط دبیرخانه ایمیلی حاوی کد 4 رفمی تاییدیه مالی به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از آن در قسمت "دریافت کارت" به آپلود تصویر 3*4 خود اقدام به دریافت کارت کنید.


توجه:

دانشجویان عزیز و همچنین شرکت کنندگان در دوره های گذشته مدرسه تابستانی مشمول 10% تخفیف می باشند. (بدین منظور لازم است دانشجویان تصویر کارت دانشجویی خود را به ایمیل ما ارسال کنند و حین ثبت نام در قسمت کوپن تخفیف کد "1111" را وارد نمایند و کوپن تخفیف برای شرکت کنندگان دوره گذشته "کد تائیدیه مالی" مربوط به ثبت نام سال 97 میباشد .) 

 

شرایط انصراف:

با توجه به اینکه هزینه ثبت نام به حساب خزانه دولت واریز  ودر پایان آذرماه 98 با کسر 20 ٪ در اختیار برگزار کنندگان این دوره قرار می گیرد خواهشمند است پس از اطمینان کامل از امکان شرکت در دوره های انتخابی ثبت نام فرمایید.

شما اینجا هستید: Home ثبت نام راهنمای ثبت نام